اجرای صفحه کورین مشکی برای کانتر کابینت و جزیره آشپزخانه

در چند سال اخیر کانترهای مشکی کابینت و جزیره در دکوراسیون آشپزخانه جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و در بین دکوراتورها و صاحبخانه ها بسیار محبوب و پر طرفدارند. کانترآشپزخانه و صفحات کابینت مشکی یک انتخاب جسورانه هستند و به نظر می رسد با هر نوع سبکی مطابقت داشته باشند. به یاد داشته باشید که رنگ مشکی در دکوراسیون آشپزخانه ؛ از قرنیزها گرفته تا کانترتاپ آشپزخانه جلوه ای برجسته و ویژه به فضا می دهد.

 

کانتر و صفحه کابینت کورین

 

وقتی که کابینت و جزیره شما به رنگ سفید است، رنگ تیره کانتر می تواند به خوبی یک تضاد و کنتراست جذابی در آشپزخانه ایجاد کرده و فضا را زیباتر نماید. اما پیشنهاد ما این است که صفحه کابینت و کانتر جزیره را به رنگ مشکی انتخاب کنید و بدون تردید سنگ کورین بهترین انتخاب از انواع متریال صفحه کابینت و اپن آشپزخانه می باشد. سنگ های کورین از لحاظ زیبایی و استحکام بهترین هستند و از لحاظ رنگ، بافت و شکل دارای تنوع زیادی می باشند.

 

چرا سنگ کورین برای رویه کانتر و جزیره آشپزخانه انتخابی مناسب است؟

 

کانتر و صفحه کابینت کورین مشکی

 

کم کم با مدرن سازی فضای آشپزخانه، کانترتاپ های زیبایی درجهت زیبا سازی آشپزخانه ساخته شده اند که علاوه بر حجم کم و اشغال فضای کمتر دارای زیبایی و قابلیت های بسیاری می باشند. به همین دلیل سنگ های مصنوعی کورین، در بین مردم بسیار محبوب هستند زیرا با وجود ظاهر زیبا و جذاب به عنوان یک میز در سرو غذا و مکانی برای برش سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند. اجرای کورین برای صفحه کابینت آشپزخانه و کانتر آشپزخانه بهترین گزینه می باشد. زیرا کانتر کورین در برابر رطوبت سینک مقاوم بوده و عمر طولانی دارد.

اجرای کورین حس و حالی لوکس به آشپزخانه می دهد که توسط هر کس و با هر سلیقه ای قابل لمس می باشد. در گذشته به دلیل قیمت بالا و گران سنگ طبیعی قشر خاصی از جامعه توان استفاده از این سنگ را داشتند ولی امروزه با به وجود آمدن سنگ های مصنوعی کورین و با ویژگیهای خاص و منحصر به فرد و هم چنین زیبایی و جذابیت و قیمت ارزانتر مورد استقبال افراد متوسط و سطح پایین جامعه قرار گرفته است.

 

مزایای کانتر کورین

 

کانتر و صفحه کابینت کورین مشکی

 

محصولات کورین در کنار ظاهری زیبا، دارای ویژگیهای برجسته ای از جمله دوام بالا، خاصیت ضد لک بودن، شستشوی آسان و تعمیرات فوری می باشند. خاصیت قابلیت خم شدن سنگ کورین تا شعاع 25 میلی متر او را از بین دیگر سنگ های طبیعی و مصنوعی متمایز می سازد.

 

آنتی باکتریال بودن، سطوح یکپارچه و بدون درز، قابلیت بریده شدن، سوراخ کردن و خم کردن، عمر مفید طولانی، مقاومت در برابر مواد اسیدی، شیمیایی و فشار زیاد از دیگر ویژگیهای منحصر به فرد کورین است که می تواند هر کسی حتی شما را شگفت زده کند.

 

 

اگر قصد خرید، اجرا و یا مشاوره در زمینه کورین را دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا تماس بگیرید. گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی اجرای کورین، اجرای کوارتز، کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیتی طولانی دارد.

 

 

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا