کابینت دورنگ، یک ایده عالی و پر طرفدار در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

اگر به دنبال یک تفاوت چشمگیر در دکوراسیون آشپزخانه بازسازی شده خود هستید و یا می خواهید آشپزخانه خانه جدیدتان دارای یک دکوراسیون متفاوت و چشمگیر باشد ما به شما کابینت های دورنگ را پیشنهاد می دهیم. بهتر است با جسارت تمام از کابینت های یک رنگ فاصله بگیرید و از کابینت های دو رنگ در طراحی مدرن آشپزخانه خود استفاده کنید و نتییجه عالی آن را با چشمان خود ببینید.

 

 

چرا کابینت های دو رنگ پر طرفدار و محبوب هستند؟

 

کابینت های دورنگ یکی از مدل های طراحی آشپزخانه به شمار می آیند که در عین مدرن بودن بسیار زیبا و دوست داشتنی به نظر می رسند. اگرچه کابینت های تک رنگ به خوبی با دیگر قسمت های آشپزخانه ترکیب می شوند اما به این نکته توجه داشته باشید که کابینت های دو رنگ به دلیل جذابیت بیشتر و افزایش جلوه بصری آشپزخانه بسیار پر طرفدار و محبوب هستند.

تضاد و کنتراست رنگ ها از اهداف اصلی انتخاب کابینت های دو رنگ در دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود. به این معنا که شما می توانید با انتخاب رنگ های متضاد و متنوع مانند قرمز و سفید، آبی و سفید، سبز و طلایی، کرم و قهوه ای و ... کنتراستی زیبا و خیره کننده در دکوراسیون آشپزخانه خود به وجود آورید. همچنین شما می توانید با ایجاد تضاد بین کابینت ها و جزیره آشپزخانه، احساس شادابی و آرامش را به فضای آشپزخانه القا کنید به گونه ای که ماندن در این فضا برای شما و افراد خانواده لذت بخش باشد.

در ادامه مطلب با ایلکا همراه شوید و از دیدن مدل های مختلف کابینت های دورنگ در آشپزخانه های زیر لذت ببرید و الهام بخش آشپزخانه های خود قرار دهید.

 

کابینت های دو رنگ به دلیل جذابیت بیشتر و افزایش جلوه بصری آشپزخانه بسیار پر طرفدار و محبوب می باشند. تضاد و کنتراست رنگ ها از اهداف اصلی انتخاب کابینت های دو رنگ در دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شود.

 

کابینت های دو رنگ سفید و خاکستری

 

کابینت های سفید و خاکستری

 

دکوراسیون سفیدو خاکستری این آشپزخانه زیبا و شیک، ترکیب رنگی آرام، سرشار از ظرافت و به دور از هیجان است که می تواند مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد. رنگ سفید کابینت های بالا باعث می شود فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد و رنگ خاکستری کابینت های پایینی نیز بر جذابیت بیشتر آن افزوده است. طراح با نصب کانتر سفید بر روی کابینت های خاکستری توانسته است فضای دکوراسیون آشپزخانه را تا حد زیادی روشن و دلباز نشان دهد.

انتخاب مناسب کابینت آشپزخانه،کانترآشپزخانه و نورپردازی عالی از تصمیمات مهم و بزرگ در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه به شمار می آید. رنگ خاکستری در عین سردی و یکنواختی می تواند رنگی بسیار آرام بخش باشد و بهترین گزینه برای ایجاد دکوراسیونی مدرن در محیط آشپزخونه محسوب می شود. خاکستری به عنوان رنگی عالی برای پس زمینه ی فضاهایی مانند آشپزخانه شناخته شده است که با هر سبک و فضایی سازگاری دارد.

 

کابینت های دو رنگ سفید و آبی

 

کابینت های سفید و آبی

 

دکوراسیون این آشپزخانه زیبا، احساسی از دو سبک سلطنتی و معاصر را به بیننده القا می کند. ترکیب منحصربه فرد کابینت های دو رنگ سفید و آبی باعث روشنایی بیشتر و افزایش دید بصری فضای آشپزخانه شده است که می تواند هر کسی را عاشق خود کند.کابینت های دو رنگ آبی و سفید به عنوان یکی از بهترین ترکیب ها برای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه پیشنهاد می شود. ترکیب این دو رنگ فضایی مثبت و متعالی در آشپزخانه به وجود می آورد زیرا همانطور که می دانید، رنگ آبی باعث تفکر و تسکین ذهن شده و رنگ سفید احساس پاکیزی و تمیزی در افراد ایجاد می کند.

به یاد داشته باشید کابینت آشپزخانه مهمترین و اولین چیزی است که در بدو ورود به آشپزخانه به چشم می آید. از این رو انتخاب رنگ کابینت از اولویت های بسیار مهم در آشپزخانه محسوب می شود. شاید انتخاب رنگ از میان طیف وسیع و تم های رنگی متفاوت، چالش برانگیز و گاهی سخت باشد اما استفاده از رنگ های مکمل می تواند ایده ی مناسبی باشد زیرا با افزایش هارمونی فضا را متعادل و زیبا می سازد.

 

انتخاب مناسب کابینت آشپزخانه،کانترآشپزخانه و نورپردازی عالی از تصمیمات مهم و بزرگ در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه به شمار می آید. ترکیب منحصربه فرد کابینت های دو رنگ سفید و آبی باعث روشنایی بیشتر و افزایش دید بصری فضای آشپزخانه می شود.

 

کابینت های دو رنگ کرم و قهوه ای

 

کابینت های کرم و قهوه ای

 

دکوراسیون این آشپزخانه معاصر با کابینت های دو رنگ کرم و قهوه ای می تواند الهام بخش افرادی باشد که از سبک معاصر استقبال می کنند. ترکیب بینهایت زیبای کابینت های کرم در کنار کابینت هایی با چوب طبیعی بسیار دوست داشتنی است و چشم ها را به خود خیره می کند. ایده ی نصب دو شلف چوبی طبیعی در بالای کابینت بسیار کاربردی و عالی می باشد.

کارایی و عملکرد بالا از مهمترین ویژگیهای های سبک معاصر محسوب می شود. به این معنی که همه چیز را بدون اینکه فضای آشپزخانه شما بهم‌ریخته یا کوچک به نظر برسد، در اختیار داشته باشید. طراحی‌های جسورانه، استفاده از فناوری و متریالهای جدید از ویژگی های مهم در طراحی آشپزخانه های معاصر می باشد. طراحان در دکوراسیون معاصر بیشتر از متریال های جدید مانند سنگ کوارتز، سرامیک پرسلان و کورین برای کانتر آشپزخانه استفاده می کنند.

 

کابینت های دو رنگ سفید و سبز

 

کابینت های سفید و سبز

 

اگر به دنبال ترکیبی روشن و الهام گرفته از طبیعت هستید، کابینت های دو رنگ سفید و سبز می تواند انتخابی عالی برای آشپزخانه شما باشد. بی تردید این یکی از بهترین ترکیب هایی است که احساس سلامتی و سر زندگی را همراه با روشنایی را در آشپزخانه زیبای شما ایجاد کرده و باعث می شود تا فضایی دلنواز و آرامبخش داشته باشید. طراحی کابینت های سفید و سبز این آشپزخانه در عین تمیزی و سادگی، شیک، منحصر به فرد و برای آشپزخانه های مدرن امروزی مناسب می باشد.

دکوراسیون آشپزخانه های سفید و سبز به خاطر زیبایی، آرامش و دلنشین بودن بسیار پر طرفدار هستند. رنگ سبز را می توان در کابینت ها، دیوار، اپن جزیره و لوازم آشپزخانه استفاده کرد و از تاثیرات متفاوت و بی نظیر آن در دکوراسیون آشپزخانه نهایت استفاده را برد. احساس آرامش، امید و برطرف کننده ی خستگی از جمله خصوصیات بارز دکوراسیون آشپزخانه های سفید و سبز به شمار می روند.

 

دکوراسیون این آشپزخانه معاصر با کابینت های دو رنگ کرم و قهوه ای می تواند الهام بخش افرادی باشد که از سبک معاصر استقبال می کنند. دکوراسیون آشپزخانه های سفید و سبز به خاطر زیبایی، آرامش و دلنشین بودن بسیار پر طرفدار هستند.

 

 

 

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا