جدید ترین مدل های اپن جزیره آشپزخانه

امروزه آشپزخانه جزیره ای یکی از پرطرفدارترین نوع آشپزخانه است. واحدهای مسکونی نوساز به طور عمده با این نوع آشپزخانه طراحی می گردند و واحدهایی که بازسازی مجدد می شوند تا جایی که پلان اجازه دهد، به این سبک کار می شوند. اپن جزیره یکی از فضاهای اصلی آشپزخانه شما است. افراد خانواده برای میان وعده، چت و حتی سرگرمی در دور اپن جزیره ی آشپزخانه جمع می شوند.

در اپن جزیره آشپزخانه کانتر حرف اول و آخر را می زند و به عنوان پخش اصلی آشپزخانه از آن یاد می شود. کانترهای اپن جزیره می توانند کاربری های متفاوت داشته باشند. در برخی موارد سینک و گاز بر روی کانتر قرار می گیرد. از کانتر اپن جزیره برای امور آشپزی و در بسیاری از موارد، به عنوان میز ناهارخوری نیز استفاده می شود.

از کاربردهای اپن جزیره در آشپزخانه جزیره ای که بگذریم، در این بخش قصد داریم جدید ترین مدل های اپن جزیره آشپزخانه ارائه دهیم. ایده هایی مدرن که در طراحی های خود می توانید از آنها بهره گیرید. برای ساخت این کانترهای اپن جزیره متریال های متنوعی نظیر بتن، چوب، سنگ طبیعی، سنگ کورین ، سنگ کوارتز، فلز و … مورد استفاده قرار گرفته است.

برای مشاهده ی این ایده ها با ما همراه شوید.

اپن آشپزخانه

 

اپن جزیره چوبی با تاپس سنگی به خوبی با فضای سنتی و گرم آشپزخانه هماهنگ وسازگار است. طراح گاز را در مرکز کانتر آشپزخانه قرار داده است تا فضای بیشتری در اطراف گاز خالی بماند.

اپن آشپزخانه سفید

 

با دقت به تصویر بالا نگاه کنید. طراح با ایجاد تنوع در ارتفاع اپن جزیره ای، آن را به دو فضای کاملا متفاوت تبدیل کرده است. بنابراین شما می توانید بهترین استفاده را از این فضا در رسیدن به اهداف رویایی خود ببرید. به عنوان مثال شما می توانید سینک ظرف شویی را در سطح پایین اپن قرار داده و از سطح بالاتر اپن به عنوان میز ناهار خوری استفاده کنید. قفسه اپن جزیره محل خوبی برای جمع آوری کتاب آشپزی و دستور پخت غذاهای مورد علاقه ی شما باشد.

اپن آشپزخانه

 

این جزیره آبی دارای فضای ذخیره سازی فراوان است، و با توجه به سبک منحصر به فرد و خاصش آشپزخانه را به یک فضای دلپذیر و گرم تبدیل کرده است. ما عاشقانه های جالب و عجیب آن را دوست داریم.

اپن جزیره با کانتر مرمر

 

همانطور که در تصویر بالا می بینید اپن جزیره سفید با تاپس سنگ طبیعی جلوه ی زیبایی به آشپزخانه داده است. علاوه بر این به عنوان میز ناهار خوری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اپن آشپزخانه جزیره

 

طراح در اینجا سبک جالب و مدرنی را در جزیره آشپزخانه سنتی اجرا کرده است. این اپن جزیره دو سطح مجزا دارد. سینک ظرف شویی در سطح بالایی اپن جزیره نصب شده است و می توان از آن در هنگام آماده سازی غذا استفاده کرد و از سطح پایین اپن جزیره به عنوان میز ناهار خوری و سرگرمی و دور همی های دوستانه لذت برد.

اپن جزیره ای

 

این اپن جزیره جذاب از یک سایه زرق و برق دار آبی پوشیده شده است. همچنین دارای کشوهای متعددی است که می توانید در آنجا وسایلی مانند چاقو، قاشق و چنگال و...نگه دارید و از فضای خالی زیر میز نیز بهترین استفاده را ببرید.

اپن جزیره

 

در اینجا ما یک جزیره آشپزخانه فوق العاده شیک و مطابق با مد روز داریم که پر از سبک معاصر است. بدنه ی چوب طبیعی اصیل اپن جزیره آشپزخانه تناسب زیبا و نفس گیری با کانتر سنگ طبیعی مرمر دارد. همچنین می توان از این مدل اپن جزیره برای میز ناهار خوری نیز استفاده کرد.

اپن آشپزخانه

 

استحکام و جسارت اپن جزیره خاکستری در این آشپزخانه سنتی و خانوادگی یک بیانیه خیره کننده ایجاد می کند. افرادی که به دنبال اپن های بسیار خاص هستند، می توانند این طراحی عالی اپن جزیره را سفارش دهند.

میز جزیره

 

در نگاه اول، این اپن جزیره کمی سنتی به نظر می رسد، اما اگر شما به شکل و طراحی آن نگاه می کنید، خواهید دید که در عین راحتی چقدر لوکس و لاکچری می باشد. همچنین در زیر میز اپن جزیره ای فضاهای خالی است که می توانیم از آنها بهترین استفاده را ببریم.

اپن جزیره

 

همانطور که در تصویر بالا می بینید این اپن جزیره بنفش در آشپزخانه بسیار شیک و باشکوه به نظر می رسد . همچنین این میز جزیره فوق العاده بزرگ پر از کشو و کابینت های بزرگ و جادار است که می توان به راحتی از آنها برای مرتب کرد و سازماندهی وسایل آشپزخانه استفاده کرد.

اپن جزیره آشپزخانه

 

این میز جزیره کمی باریک است، بنابراین برای آشپزخانه هایی که فضای کافی ندارند بسیار مناسب است. شما می توانید از اپن جزیره به عنوان میز آشپزخانه استفاده کنید و از خوردن غذا در کنار افراد خانواده لذت ببرید.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
شیدا صوفی گفته که : چهارشنبه, 27 تیر 1397

واقعا زیبا و کاربردی هستند مخصوصا موارد 4و 5 و مورد 9 بینظیره

گروه تولیدی ایلکا