انواع مدل های شومینه سنگی طبیعی مدرن

امروزه با وجود تنوع بالا در سیستم‌های گرمایشی هنوز هم شومینه نقش پررنگی را در خانه‌ها ایفا می‌کند. این عنصر باشکوه علاوه بر گرما بخشی به محیط، جنبه تزیینی هم دارد. شما هم می‌توانید شومینه مورد علاقه‌تان را به ‌صورت سنتی بسازید و یا اینکه از انواع شومینه مدرن آماده در بازار استفاده کنید. انواع زیادی از شومینه ها مدرن و سنتی وجود دارند، بعضی از شومینه ها دارای پوششی بعنوان توری در جلوی آتش هستند و دورتادور شومینه را با آجر یا سنگ میپوشانند، همینطور؛ آتشدان برخی شومینه ها از کف اتاق تا سقف کشیده می شود. سنگ های طبیعی و آنتیک جزء پرکاربردترین و مناسب ترین انواع سنگ ها درساخت شومینه به شمار می روند.

آیا برای طراحی شومینه زیبا و مدرن دچار مشکل شده اید ؟ اگر به دنبال نشانه هایی از طبیعت در داخل خانه هستید، نصب شومینه سنگی می تواند یک گام موثر و درست باشد. امروزه بیشتر از همیشه، زیبایی سنگ های طبیعی انتخاب دلخواه طراحان، معماران و خانه سازان است. سنگ های طبیعی به سرعت به عنوان متریالی برای طراحی و دکوراسیون ساختمان انتخاب می شوند.  محصولات پایدار مانند سنگ های طبیعی در صدر فهرست سبک های ماندگار و زیبا قرار دارند. سنگ ها ی طبیعی به موجب دارا بودن طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و جذاب، درساخت شومینه و طراحی دکوراسیون  بسیار تاثیر گذارهستند. آنها می تواند هر دکوری را تکمیل کنند. از آنجا که این یک ماده طبیعی است، دو سنگ مشابه وجود ندارد و ترکیبات آنها بی پایان هستند، به طوری که سنگ های طبیعی امکانات متنوعی را برای طراحی شومینه ها ارائه می دهند. شومینه های مدرن با اجرای سنگ طبیعی با کیفیت می تواند به راحتی هر گوشه ای از خانه را به یک نقطه کانونی زیبا تبدیل کند. طراحی شومینه های سنگی محیطی مطلوب برای دور همی های دوستانه، دریافت گرما و انرژی و خواندن آوازهای مناسبتی در کنار خانواده را فراهم میکند. شومینه های سنگی می توانند شیک و مرسوم، روستایی و ظریف باشند.

 در زمان انتخاب شومینه و استفاده از آن در دکوراسیون منزل باید به نکات ریز و درشت زیادی توجه کنید. باید میزان گرمای تولیدی مورد نظر را تا حدودی بدانید و بسته به بودجه و طراحی شومینه و سبک دکوراسیون خود شومینه موردنظر خود راانتخاب کنید. همچنین  بسته به انتخاب شما و فضای موجود در اتاق، شومینه را می توانید در گوشه، در وسط دیوار و یا حتی در وسط اتاق قرار دهید.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید و اجرای سنگ طبیعی را دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید. در ادامه مطلب به انواع مدل های شومینه سنگی مدرن نگاه کنید و از دیدن آنها لذت ببرید.

شومینه سنگ طبیعی

 

شومینه سنگی

 

شومینه سنگی

 

شومینه سنگی

 

شومینه سنگی

 

شومینه سنگی

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا