تصاویر آشپزخانه های متفاوت و زیبا با دکوراسیون مدرن

انتخاب مناسب کانترتاپ ها و صفحات کابینت آشپزخانه از تصمیمات مهم و بزرگ در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه می باشد. تنوع رنگ و طرح انواع مختلف متریال های صفحه کابینت آشپزخانه با هر نوع سبکی امکان پذیر می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به مجموعه ای از انواع کانترهای زیبا و بی نظیر با طرح و رنگ های متنوع نگاه کنیم. 

 

صفحه کابینت سنگ آهک

 

صفحات کابینت و بک اسپلش سنگ آهک نمایی زیبا و شیک به این آشپزخانه داده اند. اگرچه صفحات کابینت سنگ آهک خراشیده می شوند ولی نسبت به سنگ کابینت مرمر مقاومت و سختی بیشتری دارند.

 

صفحه کابینت چوبی

 

اگر دوست دارید آشپزخانه ای کلاسیک داشته باشید، صفحات کابینت چوبی متریالی مناسب و هماهنگ با فضای کلاسیک می باشند. البته که صفحات چوبی در آشپزخانه ای با طراحی مدرن می تواند کنتراست غیرمنتظره ای را به فضای آشپزخانه اضافه کند. کانترهای چوبی بسیار ظریف هستند. برای جلوگیری از لکه غذا و نوشیدنی ها باید فورا تمیز شوند. صفحات کابینت چوبی در برابر حرارت مقاوم نیستند و خشکی شدید می تواند موجب ترک خوردگی  آنها شود. فراموش نکنید که باید اغلب بر روی سطح کانتر های چوبی روغن بزنید تا بتوانید هم خراش ها را پر کنید و هم از سطح آنها محافظت کنید. از آنجا این صفحات آنتی باکتریال نیستند، نیاز به ضد عفونی مکرر دارند.

 

کانتر کوارتز

 

صفحات کابینت کوارتز به لطف ویژگیهای خاص و منحصر به فرد مانند دوام و عمر طولانی، آنتی باکتریال، سطوح غیر متخلخل و نگه داری آسان یکی از بهترین و محبوب ترین متریال های صفحه کابینت و اپن آشپزخانه می باشد. سنگ کابینت کوارتز با تنوع زیاد طرح و رنگ با دکوراسیون گرم و سنتی و حتی سرد و معاصر نیز مطابقت دارد.

 

صفحه کابینت بتنی

 

کانتر و صفحات کابینت بتنی با انواع سبک ها دکوراسیون آشپزخانه، چه سنتی و چه مدرن و با هر نوع فضایی زیبا و مناسب است. سنگ های کابینت بتنی فوق العاده با دوام هستند و از آنجا که بتن متریالی است که تولید می شود، می توان آن را در هر رنگ یا ضخامتی سفارش داد.

 

صفحه کابینت مرمر

 

صفحات کابینت سنگ مرمر به ظاهر رسمی این آشپزخانه زیبا، گرما و نمایی لوکس بخشیده است. سنگ کابینت مرمر با خطوط پاک و لبه های مربعی، انتخابی بی نظیر و مناسب برای این آشپزخانه ی کلاسیک می باشد.

 

صفحه کابینت گرانیت سفید

 

در تصویر آشپزخانه بالا ترکیب کابینت های تیره با صفحه کابینت گرانیت سفید، کنتراستی زیبا و چشم نواز ایجاد کرده است. اگرچه سنگ کابینت گرانیتی سفید از سنگ مرمر گران تر است ولی هزینه کم نگهداری آن می تواند این افزایش قیمت را جبران کند.

 

صفحه کابینت سنگ صابون

 

طراح برای دکوراسیون این آشپزخانه زیبا، سنگ صابون برای رویه صفحه کابینت و سنگ کوارتز سفید برای کانتر جزیره انتخاب کرده است. ترکیب سنگ کابینت تیره با کانتر جزیره ی سفید در تضاد است و همین تضاد بر زیبایی این آشپزخانه افزوده است.

 

کانتر مرمر

 

ترکیب صفحه کابینت مرمر و کانتر جزیره ی چوبی در این آشپزخانه، ترکیب مناسب و زیبای متریال های رسمی و غیر رسمی است. طراح با انتخاب جزیره ی سبز ، کاغذ دیواری شاد و نصب لوستر های کریستال زیبا به خوبی دکوراسیون این آشپزخانه ی بی نظیر را تکمیل کرده است.

 

صفحه کابینت لمینتی

 

صفحات کابینت لمینتی نسبت به دیگر متریال، تصویری واقع گرایانه تر به طراحی و دکوراسیون آشپزخانه می دهد. صفحات کابینت لمینتی بسیار محبوب هستند چراکه آنها مقرون به صرفه بوده و طیف وسیعی از رنگ ها و الگوها را شامل می شوند. اگر چه این صفحات یکی از ارزانترین انواع صفحات ضد آب هستند که با قیمت بسیار پایین تر از گرانیت، کوارتز، کاشی و غیره می باشند ولی این صفحات در برابر گرما و حرارت مقاوم نیستند و نباید ظروف داغ را بر روی آنها قرار دهید. همچنین اگر سطح اپن لمینیتی خراشیده، سوزانده یا تراشیده شده است، تعمیر آن بسیار سخت است. 

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا