همکاری ما با برند بلومیس

شرکت صدف با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید انواع کابینت روشویی پی وی سی و وارد کننده ی انواع کاسه های روشویی روسنگی و زیر سنگی با کیفیت بالا با برند بلومیس فعالیت می کند. گروه تولیدی ایلکا ( اجرای تخصصی انواع صفحات کورین، کوارتز و سنگ طبیعی) در زمینه ی اجرای صفحات کورین و کوارتز کابینت روشویی تولید شده توسط شرکت صدف با این شرکت همکاری می کند. کابینت های روشویی صد در صد پی وی سی در برابر رطوبت، نم و بخار مقاوم می باشند. کانترتاپ ( صفحات رویه ) کابینت های روشویی از جنس کوارتز و کورین می باشد.

کوارتز دارای برند های سایلستون، توتم، کامپک و هانستون می باشد. سایلستون تنها صفحه کوارتزی است که حاوی ماده محافظ باکتریو استاتیک است. صفحات سایلستون دارای خواص فیزیکی و شیمیایی متمایزی هستند. این محصول با بالاترین کیفیت ممکن از لحاظ تکنولوژی و مکانیکی ساخته شده است. میزان جذب رطوبت آن نزدیک به صفر است و مقاومت بالایی در برابر لک، خش و ضربه دارد. سایلتون با بیش از هفتاد رنگ و طرح مختلف در سه نوع بافت متفاوت تولید می شود. این محصول بدون نیاز با پولیش، واکس و یا نگهدارنده درخشندگی خود را در طول سالیان زیاد حفظ می کند. کوارتز بهترین گزینه برای انتخاب سرویس بهداشتی می باشد زیرا کوارتز مقاومت خش ناپذیری بسیار بالایی دارد و آنتی باکتریال نیز است یعنی فاقد هرگونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری ها می شود. علاوه بر این صفحات کوارتز دوام بسیار زیادی دارند، به جرم گیری نیازی نداشته و نظافت آن ها آسان است. و در مقابل بازسازی نمی شود و از صفحات کورین گرانتر می باشد.

سنگ مصنوعی کورین یکی از بهترین متریال ها جهت اجرا برای روشویی می باشد. زیرا سنگ مصنوعی کورین قابلیت ضد لک دارد و یکپارچه بودن صفحات آن باعث می شود تا کل کار بدون درز انجام گیرد. ویژگی اصلی این ماده شامل سطح غیر متخلخل، رنگی و مقاوم در برابر لکه است که تمیز کردن آن را آسان کرده است.

بخشی از پروژهای اجرا شده

گروه تولیدی ایلکا