11 طرح رنگ بسیار جذاب برای آشپزخانه مدرن

در سال های اخیر طراحی آشپزخانه با رنگ سفید، بسیار محبوب بوده است زیرا ظاهر شفاف، ظریف و آرامش نور درآشپزخانه سفید دلنشین و چشم نواز است . اما امروزه گزینه های رنگی زیادی برای آشپزخانه معاصر وجود دارد که گرما و درخشش زیادی به همراه دارد. این مقاله 11 طرح رنگی زیبا را نشان می دهد که ممکن است شما در رویاهای خود نیز چنین تصوری از یک آشپزخانه مدرن نداشته باشید. پس از آن لذت ببرید.

 

صفحه کابینت آشپزخانه

رنگ خاکستری

 

کابینت خاکستری

طرح تک رنگ درهر فضایی بسیارشیک و مدرن است والبته که آشپزخانه استثنا نیست. اگر طرح تک رنگ را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کردید مطمئن باشید که این رنگ، رنگهای دیگر را تحت تاثیر قرار می دهد و حتی می تواند باعث زیبایی و درخشندگی بیشتر بافت طراحی شود. در تصویر بالا به هماهنگی و تاثیر رنگ خاکستری بر روی کف، صفحه کابینت آشپزخانه ، لوازم روشنایی و کانترتاپ توجه کنید که چگونه ترکیب این رنگ ها با هم اثری با عمق بصری بزرگ به جا گذاشته، که در نوع خود بی نظیر است.

رنگ سفید و طلایی

 

صفحه کابینت سفید

 اگرشما یک آشپزخانه با تم سفید و سایه ای از رنگ ها دیگررا دوست داشته باشید، برای انجام این کار می توانید از رنگ های ملایم استفاده کنید. احساس سفید ی آشپزخانه را با پرده های روشن و نازک، کانترتاپ مرمر و سینک ظرف شویی سفید حفظ کنید. کابینت ها ی سبز خاکستری  با دسته های طلایی زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان می کنند.

رنگ سفید و چرمی

 

صفحه کابینت قهوه ای

ممکن است آشپزخانه های سفید و چرمی مانند سفید و طلایی ظاهری شبیه به هم داشته باشند اما درکل، کاملا متفاوت است. چرم به عنوان پوشش یخچال و صندلی در اینجا استفاده شده و رنگ ملایم چوبی صفحه کابینت، فضا را طبیعی و خنثی جلوه می دهد. خطوط براق و طراحی بی پرده و مناسب آشپزخانه نوعی جذابیت روستایی مانند خاصیت چرم به فضای آشپزخانه داده است.

رنگ قرمز،سفید و آبی

 

کانترتاپ سفید

رنگ آبی باعث تغییر فضای بچه گانه ی آشپزخانه به یک محیط کاملا مدرن و کامل می شود. مقدار زیاد رنگ سفید در گوشه گوشه و صفحه کابینت آشپزخانه جسارت و شادی و سرزندگی را به این فضا می بخشد.

رنگ قرمز و عسلی

کانترتاپ سنگی

این آشپزخانه ترکیبی غنی از رنگ های گرم و دلپذیر است که  مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرد. درخشش و زیبایی طیف رنگ ها در اثر تابش مستقیم نور خورشید و کانترتاپ سنگی آشپزخانه بسیار چشم نواز و دلنشین است. اگر چه این سبک از طراحی خیلی قدیمی است ولی هنوز بدلیل کنتراست جالب و ترکیب رنگ های بی نظیرش محبوبیت بسیاری دارد.

رنگ قرمز-نارنجی مدرن و قرمز طلایی

 

ترکیب رنگ های ملایم و تند در فضای آشپزخانه کاملا موثر است. آویز قرمز طلایی در بالای صندلی های ناهار خوری مدرن قرمز نارنجی ، دیوار های سفید و تابش نور طبیعی خورشید یک پالت از رنگ های تازه و تسکین دهنده را ارائه می دهد. سایه های مختلف خاکستری، تقریبا سیاه و سفید به رنگ خاکستری روشن در سیستم نورپردازی مسیر تک رنگ ، پنجره های باریک بلند و لوازم همه به نوعی خنثی خوانده می شود. کابینت ها و پارکت چوبی و صفحه کابینت سنگ آشپزخانه در هماهنگی کنتراست فضا نقش مهمی دارند.

رنگ نارنجی خشخاش و آبنوس

 

این فضا یک ترکیب رنگی قابل توجه و کلاسیک است که یک یا چندین بار در طول زمان طراحی شده است. چیزی که این ترکیب را در آشپزخانه مدرن، خاص و منحصر به فرد می کند فرصت تضادها بین کابینت های براق و دیوارها و صفحه کابینت آبنوس مات است. فشردگی و تنگی شدت رنگ ها بین کف و سقف سفید آشپزخانه یک انتخاب عالی طراحی است.

رنگ سفید و چوب

 

صفحه کابینت سفید

چوب" لزوما یک رنگ نیست؛ ما قبلا نمونه هایی را دیده ایم که چوب در یک آشپزخانه مدرن است اما لزوما بخشی از طرح رنگ آن نیست. اما در این مورد، رنگ و تن چوب در افزایش درخشش و براقیت رنگ سفید حیاتی به نظر می رسد. رنگها سردی یخ و آب را یادآوری می کنند و با تن های گرم زیباتر می شوند. یک پالت رنگ ساده وبراق  برای هر آشپزخانه مدرن مهم و ضروری است.

رنگ آبی و قهوه ای

 

صفحه کابینت سنگ

ترکیب زیبای رنگ قهوه ای و آبی در این آشپزخانه مدرن طبیعی و محصور کننده است. ترکیب این دو رنگ ما را به یاد سواحل دریا و آب می اندازد و به ما آرامش  می دهد. صفحه کابینت بتنی آشپزخانه و کاشی های رنگی با طراحی ساده منحصر به فرد هستند.

رنگ سفید، خاکستری و آهک سبز

 

صفحه کابینت خاکستری

استفاده از یک رنگ جسور در طراحی رنگی آشپزخانه مدرن به این معنی نیست که تمام آشپزخانه باید در اطراف آن رنگ خاص حرکت کند. انتخاب یک رنگ پر جنب و جوش در پالت رنگ آشپزخانه کافی است و باید  دیگر رنگهای خنثی  احساس مدرنیته و پیچیدگی فضا را حفظ کنند. صفحه کابینت خاکستری با آویز های سبزآهکی بسیار زیباست.

رنگ زرد، سفید و ذغالی

 

صفحه کابینت ذغالی

در سال های اخیر ترکیب رنگ های خاکستری و زرد رنگ در تمام انواع فضاهای خانه مانند اتاق نشیمن، دفتر خانه، اتاق خواب، حتی مهد کودک دیده می شود. اما آشپزخانه نباید از لیست این طرح رنگ شیک و به روز حذف شود. این یک طراحی شاد و پر از انرژی و مناسب برای هر آشپزخانه مدرن است.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( کوارتز و کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی و کابینت آشپزخانه فعالیت دارد.

 

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا