آشپزخانه بژ (کابینت بژ ،کانتر آشپزخانه بژ، دیوارپوش بژ )

ایده آشپزخانه بژ برای کسانی که می خواهند آشپزخانه ای با رنگی خنثی، مدرن و قابل ترکیب با رنگ های دیگر داشته باشند، یک انتخاب بسیار عالی می باشد. کابینت های بژ شیک، زیبا و دوست داشتنی هستند و تقریباً با هر نوع کفپوش، کانتر، دیوارها و مبلمان مطابقت دارند. اگر می خواهید طیف گسترده ای از گزینه های تزئین را در آینده در دسترس خود قرار دهید، ایده آشپزخانه زیبای بژ یک نقطه شروع عالی است! بژ در نمودارهای محبوبیت رنگ آشپزخانه از جایگاه خوبی برخوردار نیست، با این حال ، برخلاف تم رنگ های جسورانه ای که می توانند با روند مد تغییر پیدا کنند، یک آشپزخانه بژ با طراحی خوب یک انتخاب کاملا ایمن است.

 

آشپزخانه بژ

 

 

کابینت آشپزخانه بژ

طراحی مدرن رنگ، چشمگیرترین روش تغییر ظاهر آشپزخانه شما است. کابینت آشپزخانه بژ، گزینه ای عالی برای ایجاد فضای داخلی آشپزخانه جدید و بازسازی خانه می باشد. کابینت بژ برای آشپزخانه های کوچک یک امتیاز به حساب می آید زیرا به دلیل خاصیت خنثی و ظاهر روشن، فضا را بزرگتر از اندازه خود نشان می دهد. کابینت بژ در دو نوع مات و براق موجود می باشد که هر کدام جلوه ای متفاوت به فضا می بخشند.

کابینت رنگ بژ مات یا براق، کدام بهتر است؟ این سوالی است که می تواند برای شما نیز پیش بیاید. باید بگویم که انتخاب آن اگرچه سلیقه ای است ولی به متراژ و میزان نور آشپزخانه شما نیز بستگی دارد. معمولا طراحان داخلی کابینت های بژ براق را برای فضاهای کوچک، کم نور و تاریک پیشنهاد می دهند. درخشندگی و براقیت کابینت بژ براق باعث افزایش دید بصری شده و به بزرگنمایی آشپزخانه کمک می کند. در مقابل کابینت های بژ مات در آشپزخانه های بزرگ و پرنور به طور متفاوتی جذاب به نظر می رسند.

 

کابینت آشپزخانه بژ

 

 

نکته: بسیار مهم است که بدانید لکه ها و آثار رد دست از لحاظ بصری در یک سطح روشن و براق بیشتر خودنمایی می کند و از این رو کابینت های بژ براق نسبت به کابینت بژ مات به نظافت بیشتری احتیاج دارند. پس لازم است قبل از هر انتخابی بیشتر دقت کنید.

استفاده بیش از حد از رنگ بژ در فضای داخلی، می تواند باعث ایجاد یکنواختی و کسلی در فضای آشپزخانه شود. از آنجا که رنگ بژ در ترکیب مناسب با رنگهای دیگر از پتانسیل بالایی برخوردار است، بهتر است از این ویژگی منحصربه فرد آن استفاده کرده و براحتی از رنگ های دیگر مانند مشکی، سفید، خاکستری، قهوه ای در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بژ خود استفاده کنید.  کابینت رنگ بژ و سفید، بژ و قهوه ای، بژ و خاکستری و بژ مشکی از زیباترین ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه بژ می باشد که در بین طراحان و صاحبان خانه محبوبیت زیادی دارد.

 

 

ترکیب رنگ کابینت بژ و سفید

 

 

کابینت رنگ بژ و سفید

ترکیب رنگ بژ و سفید یک ترکیب رنگ عالی برای کابینت آشپزخانه است که نمونه زیبایی از آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید. طراح این آشپزخانه مدرن از سنگ کوارتز سفید برای صفحه کابینت بژ براق انتخاب کرده است که در عین جذابیت، فضای آشپزخانه را گرم و صمیمی نشان می دهد. این ترکیب رنگ علاوه بر سبک مدرن در آشپزخانه های کلاسیک و سنتی نیز عملکرد خوبی دارد. پیشنهاد می کنم امتحان کنید!

 

 

ترکیب رنگ کابینت بژ و خاکستری

 

 

کابینت رنگ بژ و خاکستری

کابینت رنگ بژ و خاکستری از ترکیب رنگ های پیشنهادی برای آشپزخانه های کوچک و کم نور است. اگرچه رنگ خاکستری سرد و کسل کننده است ولی در ترکیب با بژ گرما را به فضا القا و تعادل را بین دو رنگ گرم و سرد برقرار می کند. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ترکیب کابینت های بژ روشن با کانتر آشپزخانه و دیوار بین کابینتی خاکستری توانسته فضایی گرم و دوست داشتی ایجاد کند.

 

ترکیب رنگ کابینت بژ و مشکی

 

 

کابینت رنگ بژ و مشکی

تن های بژ گرم همراه با لهجه ها و سخت افزارهای مشکی، ظاهری مدرن و بسیار شیک ایجاد می کند. این ترکیب از بژ  هم در کابینت، کشو و همچنین کانتر و دیوار بین کابینتی استفاده می کند. در تصویر بالا ترکیب کابینت بژ با لبه و جزییات مشکی، کنتراست جسورانه ای ایجاد می کند که جلوه ظریف و منحصر به فردی به فضا می بخشد. پس اگر به دنبال یک ترکیب رنگ لوکس و لاکچری برای آشپزخانه بژ خو هستید، این ترکیب زیبا می تواند رضایتمندی را برای شما کسب کند.

نکته: از آنجا که رنگ سیاه باعث تاریکی و کدر شدن فضا می گردد، پیشنهاد می کنیم هرگز کابینت ها را به رنگ مشکی و کانتر آشپزخانه را به رنگ بژ انتخاب کنید. زیرا کابینت ها فضای زیادی از آشپزخانه را به خود اختصاص می دهند و درنتیجه رنگ مشکی کابینت می تواند باعث دلگیری فضا شود.

 

کانترآشپزخانه بژ

 

 

کانتر آشپزخانه بژ

امروزه سنگ های طبیعی و مصنوعی از محبوب ترین گزینها برای کانتر آشپزخانه به شمار می آیند. دوام، استحکام، زیبایی، جذابیت فوق العاده و از همه مهمتر تنوع رنگ بالا از دلایل این محبوبیت می باشد. کانترهای سنگی بژ در کنار انواع کابینت در رنگ و سبک های مختلف به طور عجیبی زیبا به نظر می رسند و این یک امتیاز خیلی خوب به حساب می آید.

 

 

دیواربین کابینتی بژ

 

 

دیوارپوش بژ

در آشپزخانه اپن بالا به دلیل اینکه از نشیمن به آشپزخانه دید کامل وجود دارد، طراح از رنگ بژ دیوارهای نشیمن و هال برای دیوارپوش آشپزخانه نیزاستفاده کرده است.کابینت های آشپزخانه سفید در کنار دیوارپوش بژ بسیار عالی به نظر می رسند. علاوه بر این کانترهای گرانیتی براق و نورپردازی خوب بالای اپن جزیره بر جذابیت این اشپزخانه بژ افزوده است.

 

 

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا