مزایای کانترتاپ آشپزخانه با کورین چیست ؟

همانطور که می دانید آشپزخانه را قلب دکوراسیون داخلی منزل می نامند و اجزای اصلی آشپزخانه از جمله کانترتاپ و جزیره را می توان یکی از مهم ترین قسمت های داخلی خانه در نظر گرفت. کانترتاپ می تواند هم کاربردی باشد و هم از آن به عنوان دکور بهره برد. در موقع آشپزی می توانید از آن برای آماده سازی مواد غذایی استفاده کنید و اگر کانتر بزرگ باشد می توان از آن نیز به عنوان میز غذا خوری بهره برد. کانترتاپ آشپزخانه در تماس مستقیم با آب و مواد غذایی است، بنابراین باید کیفیت متریالی که قرار است بر کانتر قرار داده شود، مورد توجه قرار بگیرد.

کانتر آشپزخانه می تواند از متریال های کوارتز، پرسلان، کورین، سنگ های طبیعی، چوب و روکش MDF باشد. مطمئنا هر کدام از این متریال ها مزایا و معایبی دارند. ولی ما به شما توصیه می کنیم که از صفحات سنگ کورین برای تاپس کانتر آشپزخانه استفاده کنید.

مزیت های کانترتاپ با تاپس کورین

ابتدا برای اینکه کورین را بهتر بشناسید، در یک جمله کورین را تعریف می کنیم :

کورین سطح سخت و یکپارچه ای است که به عنوان جایگزین سنگ طبیعی به شمار می رود و 100 درصد آکرلیک بوده و دارای قابلیت فرم پذیری تحت حرارت می باشد.

ویژگیهای برتری اجرای کورین نسبت به دیگر متریال های مشابه نظیر روکش MDF و سنگ طبیعی :

* تنوع بالا در طرح و رنگ

* زیبایی فوق العاده و بی نظیر کورین

* دوام و طول عمر بالا

* یکپارچگی صفحات

* اجرای بدون درز صفحات کورین

* مقاومت مناسب در برابر هوا

* مقاوم در برابر ضربه

* مقاومت کامل در برابر آب و مقاومت نسبی در برابر مواد شیمیایی

* قابلیت اجرای برش و اصطلاحات در صورت نیاز

* مقاومت بالای صفحات کورین در برابر خط و خش

ویژگیهای ذکر شده تنها بخشی از ویژگیهای منحصربه فرد متریال کورین می باشد. کورین بدلیل ویژگیهای خاص و متمایز بهترین انتخاب برای تاپس کانترتاپ آشپزخانه می باشد. اگر قصد اجرای کورین برای هر سطحی را دارید، با شرکت تولیدی ایلکا تماس بگیرید.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( کوارتز و کورین) و در زمینه ی کانتر تاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی و کابینت آشپزخانه فعالیت دارد.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا