صفحه کابینت آشپزخانه کوارتز در 14 رنگ الهام بخش

اگر تصمیم دارید سنگ کوارتز را برای صفحه کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید، باید از سنگ کوارتز و رنگ بندی آن بیشتر بدانید. سنگ کوارتز مقاومت خش ناپذیری بسیار بالایی دارد و آنتی باکتریال نیز است یعنی فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری ها می باشد. به همین دلیل سنگ کوارتز بهترین گزینه برای انتخاب کانترتاپ آشپزخانه، روشویی هتل ها، مبلمان اداری، کابینت روشویی و سرویس بهداشتی و حمام می باشد. هم چنین سنگ کوارتز طیف رنگ بسیار گسترده ای از سیاه تا آبی دارد. شما می توانید با آرامش خاطر و بدون هیچ محدودیتی رنگ مورد نظر خود را برای تاپس صفحه کابینت آشپزخانه انتخاب کنید. با ما همراه شوید و با 15 رنگ بی نظیر و الهام بخش صفحات کوارتز مناسب برای صفحه کابینت آشپزخانه آشنا شوید.

سنگ کوارتز سفید

صفحه کابینت کوارتز

 یکی از گزینه های پرطرفدار این دسته، صفحات سفید سنگ مرمر کوارتز مهندسی شده و کاربردی است. آیا شما یک آشپزخانه مدرن، مینیمالیست یا یک فضای کاملا سنتی دارید نگران نباشید، نوع سبک آشپزخانه مهم نیست زیرا صفحه کابینت سفید کوارتز یک جذابیت لوکس و جلوه ی خاصی را به همه نوع آشپزخانه ای می بخشد.

سنگ کوارتز خاکستری مایل به قهوه ای

 صفحه کابینت کوارتز

رنگ خاکستری مایل به قهوه ای یک انتخاب عالی برای عاشقان آشپزخانه های سنتی است. ترکیب تیره و روشن این رنگ برای افرادی که رنگ های گرم را دوست دارند، گزینه ای عالی می باشد. میزان اندک تن تیره رنگ خاکستری مایل به قهوه ای کانترتاپ آشپزخانه کنتراست جالبی را ایجاد می کند.

سنگ کوارتز خاکستری روشن

 صفحه کابینت کوارتز

سنگ کوارتز خاکستری روشن، ترکیبی زیبا و خاص از تن رنگ های به روز و ملایم است که می تواند انتخابی بی نظیر برای صفحه کابینت آشپزخانه باشد. کانترتاپ آشپزخانه با تاپس کوارتز خاکستری روشن به خوبی با سبک های متنوع طراحی های مختلف هماهنگ می شود و آشپزخانه را زیباتر نشان می دهد.

سنگ کوارتز شتری

 صفحه کابینت کوارتز

آیا تا به حال به دنبال یک سنگ کوارتز تک رنگ و یکنواخت برای تاپس کانترتاپ آشپزخانه بوده اید؟ سنگ کوارتز با تن تک رنگ شتری برای صفحات کابینت آشپزخانه های مینیمالیستی و کاملا سنتی یک انتخاب عالیست.

سنگ کوارتز سیاه

 صفحه کابینت کوارتز

سنگ کوارتز سیاه به علت قابلیت انعطاف پذیری یکی از محبوب ترین گزینه های صفحه کابینت آشپزخانه به شمار می رود که می تواند الهام بخش آشپزخانه شما باشد. کانترتاپ کوارتز سیاه بدلیل ویژگی منحصر به فردش به خوبی با دیگر وسایل آشپزخانه هماهنگ می شود و به محیط حس زندگی می دهد.

سنگ کوارتز ترکیبی

 صفحه کابینت کوارتز

با انتخاب صفحه کابینت آشپزخانه کوارتز با طرح چرخشی فضای آشپزخانه خود را هنری کنید. همچنین از صفحات کوارتز با تن خنثی برای کانترتاپ آشپزخانه استفاده کنید زیرا این نوع رنگ ها در ترکیب با رنگ های مختلف و ژانرهای طراحی داخلی عالی به نظر می رسند. کانترتاپ کوارتز با این نوع رنگ و طرح می تواند انتخابی زیبا به عنوان نقطه کانون آشپزخانه باشد.

سنگ کوارتز کرمی

 صفحه کابینت کوارتز

کانترتاپ کوارتز با سایه های کرمی بهترین گزینه برای آشپزخانه های سنتی می باشد. علاوه بر این صفحه کابینت کوارتز کرمی رنگ، مکمل خوبی برای وسایل تیره، روشن و کابینت های چوبی است.

سنگ کوارتز قرمز روشن

 صفحه کابینت کوارتز

کانترتاپ آشپزخانه با کوارتز قرمز روشن واقعا هیجان انگیز است و نگاه دقیق و لمس این فضای فانتزی و مدرن بسیار دلنشین و دور از دسترس به نظر می آید. صفحه کابینت کوارتز قرمزروشن برای بسیاری از افراد لذت بخش بوده و از آن رضایت کامل دارند.

سنگ کوارتز ترکیبی تیره

 صفحه کابینت کوارتز

صفحه کوارتز کانترتاپ آشپزخانه بالا ترکیبی از چند رنگ و طرح است. این فضا به روشنی سادگی تمرکز و کیفیت هنری را تضمین می کند.  این رنگ، با ترکیبی از رنگ های خنثی و تیره، بیشتر  برای سبک های صنعتی یا مردانه متناسب است.

سنگ کوارتز سیاه و سفید

 صفحه کابینت کوارتز

البته که سیاه و سفید همیشه یک انتخاب بی انتها و کلاسیک برای هر چیزی است که صفحه کابینت آشپزخانه نیز جدا از آن نمی باشد. کانترتاپ کوارتز سیاه و سفید بدلیل ویژگی منحصر به فردش به یک چشم انداز زیبا و نقطه کانونی خیره کننده ای در آشپزخانه تبدیل شده است.

سنگ کوارتز سبز

 صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز سبز ملایم می تواند یک انتخاب مفرح و شاد باشد. شما می توانید به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و از آن انرژی مثبت بگیرید. این نوع سبک از کانترتاپ برای آشپزخانه های معاصر و فانتزی مناسب است.

سنگ کوارتز بنفش

 صفحه کابینت کوارتز

اگر به دنبال این رنگ خاص هستید تنها کافی است که آن را سفارش بدهید. به این کانترتاپ زیبا با تاپس کوارتز سفارشی نگاه کنید، واقعا زیباست. صفحه کابینت کوارتز با تن بنفش پر از رمز و راز و ظرافت است.

سنگ کوارتز خاکستری نرم

 صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتزخاکستری نرم برای کسانی که به سبک های ظریف تر علاقه دارند، انتخاب خوبی خواهد بود. کانترتاپ کوارتز با تن خاکستری نرم با تمام رنگ ها و سبک و طراحی داخلی ترکیب می شود.

سنگ کوارتز صورتی داغ

 صفحه کابینت کوارتز

چه کسی می دانست که صورتی داغ می تواند یک گزینه ی مناسب برای کانترتاپ آشپزخانه باشد؟ صورتی داغ یک رنگ خاص است که ویژگی های شخصیتی شما را نشان می دهد.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( کوارتز و کورین) و در زمینه ی کانتر تاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی و کابینت آشپزخانه فعالیت دارد.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا