طراحی انواع اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه در بسیاری از آشپزخانه ها یک عنصر مهم است. با این حال، در آشپزخانه مدرن و معاصر، اپن یک مکان خاصی است که معمولا منطقه آشپزخانه را از فضای نشیمن جدا می کند. اغلب، از اپن آشپزخانه به عنوان میز ناهارخوری استفاده می شود، به همین دلیل است که صندلی نیز نقش مهمی در تعیین کلی و عملکرد کل فضا دارد. از این رو انتخاب بهترین گزینه طراحی برای  انواع اپن آشپزخانه و صندلی مناسب می تواند یک چالش واقعی باشد.

 

اپن آشپزخانه

 

صندلی های بار شایع ترین گزینه برای اپن آشپزخانه است. آنها در انواع مختلفی از شکل، اندازه و با انواع طرح های جذاب در بازار در دسترس هستند. ترکیب دو رنگ یا بیشتر با طرح های یکسان در صندلی های بار ایده جالبی است. آشپزخانه های بزرگ نیز دارای یک میز ناهار خوری جداگانه هستند که توسط صندلی های شیک مانند تصویر زیر کامل می شوند.

 

اپن آشپزخانه

 

اپن های کوچک آشپزخانه معمولا می تواند تنها دو صندلی اپن را در خود جای دهند. به جای این که به این موضوع به عنوان یک مشکل نگاه کنید، سعی کنید بهترین استفاده را از این وضعیت ببرید. یک جفت صندلی اپنی را انتخاب کنید که به طور شگفت انگیز و جالبی مکمل یکدیگر باشند.

 

اپن آشپزخانه

 

یکی دیگر از انواع اپن آشپزخانه، اپن با تاپس پهن و گسترده است. بنابراین شما می توانید مجموعه ای از عملکردهای مختلف را بر روی آن اجرا کنید. مثلا از اپن به عنوان میز ناهار خوری استفاده کنید. انتخاب صندلی های بلند و برجسته در اینجا واقعا زیبا به نظر می رسد.

 

اپن آشپزخانه

 

در طراحی آشپزخانه های مدرن راه های زیادی برای ادغام میز ناهارخوری با اپن آشپزخانه وجود دارد. قرار دادن میز ناهارخوری عمود بر اپن آشپزخانه می تواند در بعضی از طرح ها کاربردی باشد. در مواردی مانند تصویر زیر، میز ناهارخوری می تواند پایین تر از بقیه اپن آشپزخانه باشد و توسط صندلی های ناهارخوری شیک دکور شود.

 

اپن آشپزخانه     

 

شما می توانید از ترکیب صندلی بار با اپن آشپزخانه به عنوان یک فرصت طلایی برای اضافه کردن رنگ به فضا یا خلق یک کنتراست شگفت انگیز استفاده کنید. چنین استراتژی می تواند در انواع مختلف آشپزخانه قابل اجرا و مناسب باشد.

 

اپن آشپزخانه 

 

یکی دیگر از انواع طراحی اپن آشپزخانه ، انتخاب صندلی هایی با رنگ های متفاوت است. طرح های صندلی های اپن می توانند متفاوت باشند یا می توانند یکسان باشند. صندلی های بار در تصویر زیر یک انتخاب عالی هستند. طراحی آنها ساده و کلاسیک است و رنگ های سرگرم کننده آنها را به خوبی با محیط مدرن مطابقت می دهد.

 

اپن آشپزخانه

 

استفاده از روکش صندلی اپن نیز یک گزینه دیگر در طراحی اپن آشپزخانه به شمار می آید. شما می توانید صندلی هایی با رنگ های متفاوت داشته باشید و یا مجموعه ای از رنگ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آنها را به صورت تصادفی ترکیب کنید. اگر میز ناهار خوری در نزدیکی اپن آشپزخانه قرار دارد، انتخاب رنگ و جنس روکش صندلی میز ناهار خوری مشابه با صندلی اپن می تواند یک ایده ی عالی باشد.

اپن آشپزخانه

 

شاید شما ترجیح می دهید که اپن آشپزخانه خیلی چشم گیر باشد. رنگ زرد برجسته روی دیواره ی اپن، رنگی شاد است که به خوبی با قهوه ای و دیگر سایه های تاریک آشپزخانه ترکیب شده است. ممکن است صندلی های ساده بار طراحی جذابی نداشته باشند، اما به دلیل آنکه رنگ آنها با اپن در تضاد است ، به خوبی ظاهرشده اند.

 

اپن آشپزخانه

 

استفاده از پالت رنگ های گرم و خنثی به شما اجازه می دهد تا آشپزخانه را به عنوان یک منطقه اجتماعی بسیار دوست داشتنی احساس کنید. صندلی های بار کلاسیک طراحی اپن آشپزخانه شما را کامل می کنند و زیبایی آنها لذت بخش است. آنها با هم به خوبی ترکیب شده اند و در عین حال، با طراحی ظریف خود اپن آشپزخانه را برجسته و چشم نواز نشان می دهند.

 

اپن آشپزخانه

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا