اپن کابینت جزیره متحرک آشپزخانه

امروزه با مدرن سازی فضای آشپزخانه، کانترتاپ ها و جزیره ها ی زیبا در جهت زیبا سازی آشپزخانه ساخته شده اند که علاوه بر حجم کم و اشغال فضای کمتر دارای زیبایی و قابلیت های بسیاری می باشند. با حرکت طراحان  سمت گسترش آشپزخانه باز، جزیره آشپزخانه به یک ضرورت تبدیل شده است. اپن کابینت جزیره در طراحی آشپزخانه نقش مهمی را ایفا می کند.

اپن و جزیره آشپزخانه می تواند بلند و باریک و یا بزرگ و گسترده باشد. کابینت جزیره علاوه بر اینکه در بسیاری از آشپزخانه ها گزینه ای عملکردی و ضروری است، اگر در جای مناسب مورد استفاده قرار گیرد می تواند جلوه ای شیک و امروزی به آشپزخانه منزلتان ببخشد. هنگام فکر کردن به جزیره ها باید توجه داشته باشید که گزینه انتخابی تان با طرح کلی آشپزخانه هماهنگ باشد. برای مثال در آشپزخانه هایی که شخصیت مدرن دارند باید از رنگ های سرد و تیره (مانند مرمر یا گرانیت) برای صفحه کابینت و کانتر جزیره استفاده کرد.

وجود کابینت جزیره، سبک و عملکرد آشپزخانه را به کلی تغییر داده و می تواند آرامش را در کنار دسترسی آسان برای شما فراهم آورد و آشپزخانه را به فضایی متناسب تر با آشپزی لذت بخش تر تبدیل کند. جزیره های خوب و عالی شامل فضایی برای کتاب های آشپزی، قفسه هایی برای بطری ها، سطوح تا شونده برای افزایش فضای کار در دسترس و پیشخوانی برای صرف صبحانه ی یک یا دو نفر هستند.

جزیره ها را می توان هم به صورت ثابت و هم به صورت متحرک (چرخ دار) طراحی کرد. جزیره های متحرک برای آشپزخانه کوچک که فضای کافی برای کار و نصب کابینت ندارند مناسب اند. زیرا در صورت نیاز به راحتی به فضاهای دیگر خانه منتقل می شوند و به میز غذاخوری یا سطح کار تبدیل می شوند.

کابینت جزیره متحرک

نکته جالبی که در مورد جزیره آشپزخانه وجود دارد این است که می توان آن را به صورت متحرک نیز طراحی کرد و دراین صورت است که در زیر آن چرخ هایی نصب می شود تا جابه جایی به راحتی صورت گیرد. جزیره متحرک را می توانید نسبت به فعالیتی که در فضای آشپزخانه دارید، به مکان مورد نظر منتقل کنید. قطعا می دانید که جزیره سینک دار یا اجاق گازدار نمی تواند متحرک باشد!  اپن جزیره ی متحرک در آشپزخانه مزیت های زیادی دارد؛ این میزها می توانند به راحتی در سراسر آشپزخانه حرکت کنند و به جاهای مختلف منتقل شوند تا فرایند آماده کردن غذا را راحت تر کنند، آنها می توانند برای پذیرایی از میهمانان و سرو غذا استفاده شوند. در زیر جزیره متحرک آشپزخانه چرخ هایی قرار دارد تا به راحتی بتواند با توجه به نیازهای فوری کاربر جابجا شود. این آزادی و تنوع در آشپزخانه بسیار مهم است. چنین طراحی هایی به شما امکان می دهد که جزیره را به هر کجا که به آن نیاز دارید حرکت دهید. البته، شما همچنین می توانید یک نقطه دائمی برای آن بقیه زمان پیدا کنید.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید.

داشتن جزیره ای متحرک با پایه های چرخ دار امکان ایجاد چیدمان هایی متفاوت را در فضای داخلی آشپزخانه فراهم می کند که در این قسمت نمونه هایی از این نوع طراحی را آورده ایم.

 

جزیره ی متحرک

 

جزیره ی متحرک

 

جزیره ی متحرک

 

جزیره ی متحرک

 

جزیره متحرک

 

جزیره متحرک

 

جزیره متحرک

 

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا