کابینت جزیره ای برای آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه مکانی است که بدلیل کارایی و بهره وری بالا از اهمیت زیادی برخوردار است و هر متر از فضای آشپزخانه ارزشمند می باشد. یکی از طراحی های مدرن و جالب توجه که به تدریج در حال رواج است، طراحی آشپزخانه های جزیره ای و ایجاد فضایی چند عملکردی به خصوص در خانه هایی با متراژ های کمتر است.

در دنیای امروز آشپزخانه جزیره ای یکی از پرطرفدارترین نوع آشپزخانه بوده و اپن جزیره به یکی از فضاهای اصلی آشپزخانه تبدیل شده است. ظاهر زیبای جزایر آشپزخانه با کارکردهای متعدد جذابیت آشپزی را در بین افراد افزایش می دهد و باعث می شود که آنها زمان بیشتری را در آشپزخانه سپری کنند.

افراد خانواده برای میان وعده، چت و حتی سرگرمی در دور اپن جزیره ی آشپزخانه جمع می شوند. از کانتر اپن جزیره برای امور آشپزی و در بسیاری از موارد، به عنوان میز ناهارخوری نیز استفاده می شود.

واحدهای مسکونی نوساز به طور عمده با این نوع آشپزخانه طراحی می گردند و واحدهایی که بازسازی مجدد می شوند تا جایی که پلان اجازه دهد، به این سبک کار می شوند.

طراحان،  مدل های جدید جزیره آشپزخانه را طوری طراحی کرده اند که برای فضاهای کوچک هم براحتی قابل استفاده باشد و حتی نظر آن دسته از افرادی که معتقدند جزیره فقط فضای آشپزخانه را تنگ می کند نیز به سمت خود جلب کند.

جزیره هایی که از طراحی هوشمندانه بهره ببرند در عین اضافه کردن جلوه ای بی نظیر به دکوراسیون آشپزخانه، با انجام چند وظیفه در یک زمان، پخت و پز در فضای آشپزخانه را هم بسیار آسان تر از مدل های بدون جزیره می کنند. جزیره علاوه بر اینکه در بسیاری از آشپزخانه ها گزینه ای عملکردی و ضروری است، اگر در جای مناسب مورد استفاده قرار گیرد می تواند جلوه ای شیک و امروزی به آشپزخانه منزلتان ببخشد. 

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

اگر در خانه آشپزخانه ای کوچک دارید مطمئنا با داشتن یک جزیره ی آشپزخانه ی مدرن، می توانید راحت تر و سریعتر غذای خود را آماده کنید. یک جزیره کوچک می تواند  فضای آزاد آشپزخانه ی شما را افزایش داده و سبک آشپزخانه ی شما را تغییر دهد.

در ادامه ی مقاله نمونه هایی از جزایر کوچک آشپزخانه با طرح و رنگ های مختلف را به شما معرفی می کنیم.

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

تصویر بالا آشپزخانه ای را نشان می دهد که به تازگی بازسازی شده است. طراح با قرار دادن یک جزیره ی کوچک چوبی در وسط آشپزخانه، آن را به نقطه ی کانونی آشپزخانه تبدیل کرده است. ظرافت و گرمای جزیره ی چوبی با لوازم برقی مدرن و براق و طراحی خاص کابینت ها هماهنگ است.

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

همانطور که می بینید در این آشپزخانه کانترتاپ میز ناهارخوری به جزیره پانچ شده است. طراح از رنگ های روشن سفید، زرد و سبز به عنوان تم اصلی در آشپزخانه استفاده کرده که با کانترتاپ تیره ی جزیره ترکیبی، زیبا و چشمگیر است.  

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

اگر آشپزخانه ی کوچک و باریک دارید، اپن جزیره متحرک جایگزینی هوشمند برای جزیره های ثابت می باشد. جزیره های متحرک برای آشپزخانه های کوچکی که فضای کافی برای کار و نصب کابینت ندارند ، انتخابی مناسب هستند. زیرا در صورت نیاز به راحتی به فضاهای دیگر خانه منتقل می شوند و به میز غذاخوری یا سطح کار تبدیل می شوند.

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

طراح دکوراسیون این آشپزخانه ی زیبا را با انتخاب یک جزیره ی متحرک با طراحی خاص و ساده تکمیل کرده است. این اپن جزیره ی زیبا دارای سه کشو و دو قفسه ی باز می باشد. قفسه های باز بهترین مکان برای قرار دادن وسایل دکوری و یا حتی کتاب های مورد علاقه ی شما می باشند.

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

طراحی این جزیره ی زیبا واقعا منحصر به فرد است. بدنه ی آبی و صفحه کابینت سفید جزیره در همان نگاه اول چشم ها را به خود خیره می کند. این جزیره ی زیبا متحرک است. این جزیره علاوه بر اینکه سطح آشپزخانه را گسترش می دهد، می توان با قرار دادن دو صندلی بار بر زیر کانتر جزیره از آن به عنوان میز ناهارخوری نیز استفاده کرد.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا