کابینت جزیره ای برای آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه مکانی است که بدلیل کارایی و بهره وری بالا از اهمیت زیادی برخوردار است و هر متر از فضای آشپزخانه ارزشمند می باشد. یکی از طراحی های مدرن و جالب توجه که به تدریج در حال رواج است، طراحی آشپزخانه جزیره ای کوچک و ایجاد فضایی چند عملکردی به خصوص در خانه هایی با متراژ های کمتر است.

طراحان مدل جزیره آشپزخانه کوچک را طوری طراحی کرده اند که برای فضاهای نه خیلی بزرگ هم براحتی قابل استفاده باشد و حتی نظر آن دسته از افرادی که معتقدند کابینت جزیره ای کوچک فقط فضای آشپزخانه را تنگ می کند نیز به سمت خود جلب کند. جزیره آشپزخانه کوچک که از طراحی هوشمندانه بهره می برند و در عین اضافه کردن جلوه ای بی نظیر به دکوراسیون آشپزخانه، با انجام چند وظیفه در یک زمان، پخت و پز در فضای آشپزخانه را هم بسیار آسان تر از مدل های بدون جزیره می کنند. جزیره کوچک آشپزخانه علاوه بر اینکه در بسیاری از آشپزخانه ها گزینه ای عملکردی و ضروری است، اگر در جای مناسب مورد استفاده قرار گیرد می تواند جلوه ای شیک و امروزی به آشپزخانه منزلتان ببخشد. 

 

در دنیای امروز آشپزخانه جزیره ای یکی از پرطرفدارترین نوع آشپزخانه بوده و اپن جزیره به یکی از فضاهای اصلی آشپزخانه تبدیل شده است. ظاهر زیبای جزایر آشپزخانه با کارکردهای متعدد جذابیت آشپزی را در بین افراد افزایش می دهد و باعث می شود که آنها زمان بیشتری را در آشپزخانه سپری کنند.

 

 

آشپزخانه جزیره کوچک

 

اگر در خانه آشپزخانه ای کوچک دارید مطمئنا با داشتن یک جزیره ی آشپزخانه ی مدرن، می توانید راحت تر و سریعتر غذای خود را آماده کنید. مدل کابینت جزیره ای برای آشپزخانه کوچک می تواند  فضای آزاد آشپزخانه ی شما را افزایش داده و سبک آشپزخانه ی شما را تغییر دهد.

در ادامه ی مقاله نمونه هایی مدل جزیره آشپزخانه کوچک با طرح و رنگ های مختلف را به شما معرفی می کنیم.

 

5 مدل کابینت جزیره ای برای آشپزخانه کوچک

 

 

جزیره های کوچک آشپزخانه

 

تصویر بالا آشپزخانه ای را نشان می دهد که به تازگی بازسازی شده است. طراح با قرار دادن یک جزیره در آشپزخانه کوچک در وسط آشپزخانه، آن را به نقطه ی کانونی آشپزخانه تبدیل کرده است. ظرافت و گرمای کابینت جزیره کوچک چوبی با لوازم برقی مدرن و براق و طراحی خاص کابینت ها هماهنگ است.

 

کابینت جزیره کوچک

 

همانطور که می بینید در این آشپزخانه کانترتاپ میز ناهارخوری به جزیره پانچ شده است. طراح از رنگ های روشن سفید، زرد و سبز به عنوان تم اصلی در آشپزخانه استفاده کرده که با کانترتاپ تیره ی جزیره ترکیبی، زیبا و چشمگیر است.  

 

 آشپزخانه جزیره ای کوچک

 

اگر آشپزخانه ی کوچک و باریک دارید، اپن جزیره متحرک جایگزینی هوشمند برای جزیره های ثابت می باشد. کابینت جزیره کوچک متحرک برای آشپزخانه های کوچکی که فضای کافی برای کار و نصب کابینت ندارند ، انتخابی مناسب هستند. زیرا در صورت نیاز به راحتی به فضاهای دیگر خانه منتقل می شوند و به میز غذاخوری یا سطح کار تبدیل می شوند.

 

اپن جزیره کوچک

 

طراح دکوراسیون این آشپزخانه ی زیبا را با انتخاب یک اپن جزیره کوچک متحرک با طراحی خاص و ساده تکمیل کرده است. این اپن جزیره ی زیبا دارای سه کشو و دو قفسه ی باز می باشد. قفسه های باز بهترین مکان برای قرار دادن وسایل دکوری و یا حتی کتاب های مورد علاقه ی شما می باشند.

 

کابینت جزیره کوچک

 

طراحی این کابینت جزیره کوچک زیبا واقعا منحصر به فرد است. بدنه ی آبی و صفحه کابینت سفید جزیره در همان نگاه اول چشم ها را به خود خیره می کند. این جزیره ی زیبا متحرک است. این جزیره در آشپزخانه کوچک  علاوه بر اینکه سطح آشپزخانه را گسترش می دهد، می توان با قرار دادن دو صندلی بار بر زیر کانتر جزیره از آن به عنوان میز ناهارخوری نیز استفاده کرد.

گروه تولیدی ایلکا در صنعت اجرای دکوراسیون با سنگ طبیعی (گرانیت) و مصنوعی( سنگ کوارتز و سنگ کورین) و در زمینه ی کانترتاپ آشپزخانه، کانترهای اداری، هتل ، بهداشتی وصفحه کابینت آشپزخانه فعالیت دارد. اگر قصد خرید دارید، می توانید با مشاورین خود در گروه تولیدی ایلکا در تماس باشید.

دیدگاه ها

ارسال نظر شما با موفقیت انجام شد
نام و نظر خود را وارد کنید
گروه تولیدی ایلکا